Ota yhteyttä

Noon Viestintä Oy

Lähetä tarjouspyynnöt ja tiedustelut osoitteeseen info@noonkollektiivi.fi tai suoraan tuottajille.


Osakkaat ja tuottajat

Noora Jokinen
Toimitusjohtaja, viestinnän asiantuntija
+358 40 830 6179
noora@noonkollektiivi.fi

Anni Mikola
Graafinen suunnittelija
anni@noonkollektiivi.fi

Inari Savola
Graafisten töiden tuottaja, graafinen suunnittelija
+358 50 588 4175
inari@noonkollektiivi.fi

Susanna Kekkonen 
Kuvatuottaja, valokuvaaja
+358 50 910 6028
susanna@noonkollektiivi.fi

Riitta Supperi
Kuvatuottaja, valokuvaaja
+358 40 7050 577
riitta@noonkollektiivi.fi

Marjukka Kähönen
Viestinnän asiantuntija
Sapattivapaalla

Työntekijät

Toimistomme on suljettu perjantaisin.

Leena Salokoski
Viestinnän suunnittelija
+358 500 492 763
leena@noonkollektiivi.fi

Riina Nygrén
Viestinnän suunnittelija
+358 50 337 0028
riina@noonkollektiivi.fi

Maija Huitu
Viestintäassistentti
maija@noonkollektiivi.fi


Postiosoite

Haapaniemenkatu 7–9 B, PL 6, 00530 Helsinki


Käyntiosoite

Meritorni (16. krs) , Haapaniemenkatu 7–9 B, 00530 Helsinki


Laskutus

Yrityksemme tiedot
Noon Viestintä Oy
Y-tunnus: 2737987-4
Verkkolaskuosoite: 003727379874

Välitystiedot
Välittäjä: Apix Messaging Oy
Välittäjätunnus: 003723327487

Katso tarkemmat laskutustiedot (PDF)


Sosiaalinen media

Twitter: @NoonKollektiivi
LinkedIn: Noon Kollektiivi
Facebook: Noon Kollektiivi


Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste (PDF)

Close Bitnami banner
Bitnami