Ota yhteyttä

Tältä sivulta löydät Noon Kollektiivin ja Noon Viestintä Oy:n yhteystiedot.

Työalojen tuottajat

Voit lähettää tarjouspyynnöt ja tiedustelut suoraan työalojen tuottajille tai toimistollemme osoitteeseen info@noonkollektiivi.fi.

Graafinen suunnittelu

Inari Savola

+358 50 588 4175

|

inari@noonkollektiivi.fi 

Koulutukset ja sparraukset

Riina Nygrén

(töissä ti-to)

+358 50 337 0028

|

riina@noonkollektiivi.fi 

Valokuvat ja videot

Riitta Supperi

+358 40 7050 577

|

riitta@noonkollektiivi.fi 

Verkkoviestintä ja tekstityöt

Marjukka Kähönen
Marjukka Kähönen

+358 40 537 8797

|

marjukka@noonkollektiivi.fi 

Noon Viestintä Oy

Noora Jokinen
toimitusjohtaja, viestinnän asiantuntija, osakas
+358 40 830 6179
noora@noonkollektiivi.fi

Susanna Kekkonen 
valokuvaaja, osakas
+358 50 910 6028
susanna@noonkollektiivi.fi

Marjukka Kähönen
viestinnän asiantuntija, osakas
+358 40 537 8797
marjukka@noonkollektiivi.fi

Inari Savola
graafinen suunnittelija, osakas
+358 50 588 4175
inari@noonkollektiivi.fi

Leena Salokoski
viestinnän suunnittelija, HR ja taloushallinto
+358 500 492 763
leena@noonkollektiivi.fi

Riina Nygrén
viestinnän suunnittelija
+358 50 337 0028
riina@noonkollektiivi.fi 

Maija Huitu
viestintäassistentti
maija@noonkollektiivi.fi

Postiosoite

Haapaniemenkatu 7–9 B, PL 6, 00530 Helsinki

Käyntiosoite

Meritorni (16. krs), Haapaniemenkatu 7–9 B, 00530 Helsinki

Laskutus

Otamme ensisijaisesti vastaan verkkolaskuja.

Yrityksemme tiedot
Noon Viestintä Oy
Y-tunnus: 2737987-4
Verkkolaskuosoite: 003727379874

Välitystiedot
Välittäjä: Apix Messaging Oy
Välittäjätunnus: 003723327487

Katso tarkemmat laskutustiedot (PDF)

Sosiaalinen media

LinkedIn: Noon Kollektiivi
Twitter: @NoonKollektiivi
Facebook: Noon Kollektiivi

Tietosuojaseloste

Tietosuojaseloste (PDF)