Tekijät

Noon Kollektiivin asiantuntijat palveluksessasi!
Noora Jokinen.

Noora Jokinen

Noon Viestintä Oy:n toimitusjohtaja, viestinnän asiantuntija, osakas
noora@noonkollektiivi.fi
Susanna Kekkonen.

Susanna Kekkonen

Valokuvaaja, osakas
susanna@noonkollektiivi.fi
Marjukka Kähönen.

Marjukka Kähönen

Viestinnän asiantuntija, osakas, tuottaja: tekstityöt ja verkkoviestintä
marjukka@noonkollektiivi.fi
Inari Savola.

Inari Savola

Graafinen suunnittelija, osakas, tuottaja: graafinen suunnittelu
inari@noonkollektiivi.fi
Riitta Supperi.

Riitta Supperi

Valokuvaaja, tuottaja: valokuvaus
riitta@noonkollektiivi.fi
Maija Huitu.

Maija Huitu

Viestintäassistentti
maija@noonkollektiivi.fi
Leena Salokoski.

Leena Salokoski

Viestinnän suunnittelija, HR & taloushallinto
leena@noonkollektiivi.fi

Anne Ignatius

Toimittaja
Anni Mikola.

Anni Mikola

Graafinen suunnittelija
Anu Dufva.

Anu Maria Dufva

Viestinnän asiantuntija

Tanja Eskola

Viestinnän asiantuntija
Juho Horttanainen.

Juho Horttanainen

Videoasiantuntija
Hannamari Kovalainen.

Hannamari Kovanen

Graafinen suunnittelija
Laura Oja.

Laura Oja

Valokuvaaja
Anna Tommola.

Anna Tommola

Toimittaja
Katja Tähjä.

Katja Tähjä

Valokuvaaja